Pracownik do działu księgowości

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3441
OBOWIĄZKI:
Księgowanie faktur zakupu w księgach rachunkowych, księgowanie wyciągów bankowych, weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz działu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wiedza z zakresu księgowości, znajomość ogólnych zasad rachunkowości, dobra znajomość programu MS Office, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy