Pracownik działu księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0330
OBOWIĄZKI:
DBANIE O PRAWIDŁOWY PRZEBIEG GROMADZENIA ORAZ PRZECHOWYWANIA DOKUMENTACJI KSIĘGOWEJ, UZUPEŁNIANIE, WERYFIKACJA REJESTRÓW VAT, ROZLICZANIE PŁATNOŚCI, KONTROLA TERMINOWOŚCI PŁATNOŚCI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, UMIEJĘTNOŚĆ KOMUNIKACJI Z WSPÓŁPRACOWNIKAMI, ZAANGAŻOWANIE I CHĘĆ DO PRACY, ZNAJOMOŚĆ PODSTAW RACHUNKOWOŚCI, OGÓLNA ZNAJOMOŚĆ OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PODATKOWYCH (STAWKI VAT, PIT, CIT), OBSŁUGA PROGRAMÓW OPTIMA, EXCEL

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu