Księgowa / Księgowy

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
  • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach KG;
  • księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • rozliczanie zaliczek pracowników;
  • rozliczanie delegacji;
  • monitorowanie zobowiązań i należności oraz rozrachunków z pracownikami.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości;
  • mile widziana znajomość programów SAP- moduł FI; Symfonii;
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • zdolności analityczne, dokładność, sumienność, komunikatywność;
  • znajomość języka angielskiego- mile widziana.
Oferujemy:
  • umowa o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".