Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy w Dziale Zobowiązań

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Zamieniecka 80/401

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Opis stanowiska:
  • Księgowanie i weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
  • Uzgadnianie sald analitycznych i syntetycznych;
  • Udział w przygotowaniu raportów i zestawień;
  • Wspieranie zespołu poprzez usprawnianie procesów księgowych;
  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca i roku.
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości;
  • Dobra znajomość MS Excel;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Kompleksowy program szkoleń wewnętrznych;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: ul. Zamieniecka 80/401.