Technik rachunkowości

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0885
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji księgowo-podatkowych na programach Rachmistrz GT i Rewizor GT. Podstawy księgowości w programie Rewizor GT. Zakladanie akt osobowych, sporzadzanie umów o pracę, umów zlecenia-praca w programie kadrowo-płacowym Gratyfikant GT. Wyliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych. Podstawy funkcjonowania arkusza kalkulacyjnego, obsługa zusowskiego programu Płatnik. Staż w Nowym Sączu w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

odpowiedzialność, sumienność, dokładność

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego