Starszy księgowy ds. zobowiązań

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2450
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja zgodności i kompletności dokumentów dotyczących rozliczeń pracowniczych niezbędnych do dokonania płatności na rzecz pracownika HSBCAnaliza faktur od kontrahentów po kątem zaksięgowania oraz do płatnościKsięgowanie faktur w systemie HSBC oraz procesowanie ich płatności Analiza korespondencji przychodzącej i wychodzącej dotyczącej fakturRozwiązywanie problemów związanych z procesami obiegu dokumentów w firmie w zakaresie faktur oraz rozliczeń pracowniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: Zarządzanie czasem

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klienta. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Księgowego ds. zobowiązań

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie