Specjalista w Wydziale Finansowo-Księgowym

Miejsce wykonywania pracy:
Warszawa
Termin: 25.04.2024
Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • analizę i kontrolę zapisów księgowych, uzgadnianie sald kont z ewidencją księgową w jednostkach organizacyjnych PGW Wody Polskie oraz rozrachunków międzyoddziałowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowej majątku, w tym: środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych i prawnych,
  • współpracę z komórkami finansowo – księgowymi w jednostkach organizacyjnych w zakresie analizy ewidencji księgowej,
  • uzgadnianie sald kont księgi głównej z ewidencją pomocniczą tj. m.in. modułami: środki trwałe, wyposażenie,
  • sprawdzanie poprawności rozliczanych dotacji, inwestycji z ewidencją księgową w jednostkach organizacyjnych,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno – rachunkowym,
  • sporządzanie analiz, raportów i zestawień,
  • dokonywanie dekretacji dokumentów księgowych i ewidencjonowanie w księgach PGW Wody Polskie.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
  • zna przepisy ustaw: o rachunkowości, o finansach publicznych, o podatku od towarów i usług oraz Ordynacji podatkowej,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • posiada umiejętności analityczne,
  • jest osobą sumienną, dokładną i rzetelną,
  • bardzo dobrze organizuje pracę własną,
  • jest komunikatywny oraz potrafi pracować w zespole.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity
JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków
  • Niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących
  • Dofinansowanie do wypoczynku - Wczasy pod gruszą"
  • Pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach
  • Nauka języków - dostęp do platformy eTutor
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów
  • Dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży