Samodzielny Księgowy

Spółka Schultz Seating Poland wchodząca w skład międzynarodowej grupy posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, producent metalowych komponentów oraz gotowych mebli tapicerowanych

Miejsce pracy: Kłobuck, koło Częstochowy
Opis stanowiska:
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem pełnej księgowości,
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,
  • uzgadnianie rozrachunków i transakcji finansowych,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,
  • ścisła współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy,
  • przechowywanie dowodów księgowych i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności rachunkowość,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,
  • wskazana znajomość procesów produkcyjnych, programów Optima oraz XL
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • sponsorowany pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenia