Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Jeżeli chcesz pracować w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu, która stawia na dynamiczny rozwój, innowacyjność i technologie dołącz do Grupy APS Energia. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, k/ Warszawy

Główne obowiązki:
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • uzgadnianie sald i analiza rozrachunków,
  • dekretowanie i wprowadzanie bieżących dokumentów księgowych do programu księgowego,
  • księgowanie dokumentów sprzedaży,
  • prowadzenie i rozliczanie gospodarki magazynowej,
  • udział w zamknięciu okresów księgowych, przygotowaniu sprawozdań finansowych, wsparcie procesu audytu rocznego i przeglądu półrocznego,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych.
Nasze oczekiwania:
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w pracy wg ustawy o rachunkowości i MSSF,
  • wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, rachunkowość),
  • doskonała umiejętność komunikacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań,
  • biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka rosyjskiego oraz oprogramowania COMARCH ERP XL będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • długofalowe i jasne zasady współpracy,
  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego, karty Multisport,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med,
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą,
  • pracę w stale rozwijającej się firmie, w której ceni się przyjazną atmosferę i wzajemne relacje.
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest APS Energia S.A. z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym, ul. Strużańska 14.
Informujemy, iż Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO , w celu realizacji procesu rekrutacji. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych.
Informujemy, że Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowych, ale mogą zostać powierzone podmiotom zewnętrznym. Państwa dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowy przedłużony przez okres przewidziany przez przepisy.
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych .