Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

Firma New Cut rozwija się w tempie kilkunastu procent rocznie zwiększając zatrudnienie i możliwości rozwoju już zatrudnionych pracowników. Daje możliwość szkoleń i umiejętności pracy z najnowszymi programami inżynierskimi, zarządzaniem produkcją typu ERP oraz systemami księgowymi takimi jak Comarch Optima.

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów
Zakres obowiązków
  • Księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych w systemie Comarch Optima
  • Sprawdzanie rejestru VAT,
  • Analiza kont, sprawdzanie kompletności zapisów
  • Udział w okresowych zamknięciach ksiąg
  • Wystawianie not księgowych
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego.
Wymagania
  • Ukończone studia wyższe (studia z zakresu rachunkowości lub kierunków pokrewnych)
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w księgowości
  • Znajomość Excela i pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość Optimy mile widziana
Oferujemy
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze