Młodszy konsultant erp ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/0298
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spelniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odbywania stażu 9:00 do 17:00.Miejsce odbywania stażu: Rzeszów, Aleja Armii Krajowej 80.1.Szkolenie BHP I PPOZ.2.Asystowanie starszym konsultantom w wdrażaniu systemów ERP.3.Nauka systemu ERP moduł księgowy.4.Udział w sesjach szkoleniowych.5.Wsparcie klientów pod nadzorem doświadczonego konsultanta.6.Tworzenie dokumentacji procesów.7.Przeprowadzanie testów systemu.8.Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania problemów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

chęci do pracy, praca 8 godzin przed komputerem.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej