Księgowy / Księgowa

Stowarzyszenie SIEMACHA istnieje 30 lat. Prowadzimy placówki wsparcia dziennego, placówki całodobowe, poradnie terapeutyczne. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Od ponad 10 lat w duchu przedsiębiorczości społecznej prowadzimy obiekty sportowe w Krakowie, Tarnowie, Odporyszowie.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • prowadzenie ewidencji księgowej zadań publicznych i projektów,
  • uzgadnianie ewidencji księgowej,
  • rozliczanie zadań publicznych,
  • sporządzanie sprawozdań z zadań publicznych,
  • współpraca przy zamknięciu roku,
  • przygotowywanie dokumentów do kontroli,
  • sporządzanie analiz finansowych na potrzeby wydatkowania środków publicznych,
  • monitoring wydatkowania tych środków,
  • współpraca przy rozliczeniach grantów, projektów.
Opis kandydata:
  • wykształcenie min. średnie / preferowane finansowe,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowym,
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,
  • zdolności analityczne,
  • preferowana znajomość systemu enova,
  • efektywne planowanie zadań na stanowisku pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność, niekaralność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w zespole życzliwych i kompetentnych współpracowników,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędny sprzęt służbowy.
  • pakiet sportowy z dofinansowaniem socjalnym.
Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Stowarzyszenie SIEMACHA, ul. Długa 42, 31-146 Kraków, tel: +48 12 632 11 88, e-mail: sekretariat@siemacha.org.pl. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO wz. z art.221§1 Kodeksu pracy, natomiast podanie innych danych zostanie potraktowane jako zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii - art. 9 ust.2 lit. a RODO). Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne oraz można ją odwołać w dowolnym czasie. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę powierzenia danych np. na świadczenie usług informatycznych. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.  W przypadku wyrażonej zgody na wykorzystywane danych dla celów przyszłych rekrutacji będą przechowywane nie dłużej niż przez 1 rok, bądź do momentu wycofania wyrażonej zgody. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; sprostowania (poprawiania) swoich danych; ograniczenia ich przetwarzania; usunięcia danych. Mogą Państwo realizować swoje prawa poprzez kontakt z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych: iodo@siemacha.org.pl, ul. Długa 42, 31-146 Kraków. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym, podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Stowarzyszenie SIEMACHA prosimy o umieszczenie następującej zgody: Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Stowarzyszenie SIEMACHA przez okres 1 roku od zakończenia aktualnej rekrutacji.