Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Księgowa
Miejsce pracy: Wołomin
Numer: StPr/24/0608
OBOWIĄZKI:
-Nauka procesu windykacyjnego zgodnie z Instrukcją Postępowania Windykacyjnego;-Pomoc przy monitorowaniu ratalnych spłat należności;-Nauka przygotowywania danych oraz danych liczbowych do pozwów o egzekucje komornicze;-Pomoc przy prowadzeniu ewidencji raportów bankowych i dokumentów windykacyjnych;-Zapoznanie się z prowadzeniem KRD - nauka monitoringu i analizy list dłużników;-Pomoc przy wprowadzaniu i analizowaniu dodatków mieszkaniowych;-Nauka analizy i uzgadniania stanu konta użytkownika.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wołomin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie