Staż w Zespole Zarządzania Majątkiem

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki Ciech S.A poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław

Oferujemy:
  • Płatny staż na okres 3 miesięcy w Spółce o stabilnej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie
  • Perspektywę przedłużenia współpracy w firmie posiadającej wysokie standardy działania
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe - mile widziani także studenci ostatnich lat studiów
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i staranność
Twoje zadania:
  • Współudział w administrowaniu majątkiem oraz środkami niskocennymi
  • Generowanie faktur za dzierżawę i wynajem majątku
  • Nadzór nad gospodarką odpadami komunalnymi
  • Bieżące prace administracyjne

Zobacz podobne oferty

  • Lokalizacja: /
    Aktywne od: 0000-00-00