Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Księgowy
Miejsce pracy: Rokocin
Numer: StPr/24/0357
OBOWIĄZKI:
prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, księgowanie dokumentów, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji podatkowych i sprawozdań;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Rokocin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim