Księgowa/y

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Księgowa/y
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1548
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie poprawności przysłanych przez spółkę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym- ewidencja i księgowanie zdarzeń gospodarczych w przypisanym obszarze oraz uzgadnianie sald- weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych pod kątem rachunkowym- prowadzenie wymaganej ewidencji podatkowej w przypisanym obszarze- wsparcie obsługi audytów wewnętrznych i zewnętrznych- obsługa klienta w zakresie jego podstawowych potrzeb informacyjnych- godziny pracy: między 7, a 17- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe: 3 miesiące na podobnym stanowiskupodstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, finansówmile widziana znajomość prawa podatkowego i bilansowego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi