Księgowa - specjalista ds.płac

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/24/0257
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsfuga płacowa, prowadzenie dokumentacji płacowej związanejze stosunkiem pracy i umowami cywilnoprawnymi, prowadzenia dokumentacji zasiłkowej, prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzalie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań doUS oraz GUS, prowadzenie dokumentacji i obsfugi PPK, wystawianie wymaganych przepisamidokumentów oraz zaświadczęń dla pracowników, monitorowanie zmtan w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych, sporządzanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy, analiza zużycia wody w lokalach,rozliczarlie delegacji słuzbowych i prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu, prowadzęnie rozliczęń lokali uzytkowych, ewidencja udziałów członkowskich, fakturowanie, sporządzanię ęwidencji zakupów na potrzeby podatku VAT prowadzęnie ęwidencji złożonych oświadczęń na potrzeby systęmu gospodarowania odpadami komunalnymi,sporządzanie deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dekretacja i księgowanie dokumentów.Praca w godzianch: poniedziałek 8-16, od wtorku do piątku w godz. 7-15.Kontakt dla osób niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy: CV wraz z listem motywacyjnym kierować na adres siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej,,PIAST" w Barlinku, ul. Wodna 2 lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@smpiastbarlinek.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: program Płatnik wersja 10
Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie
Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)

Wymagania inne:

Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania wynagrodzeń.Dokładnoiść, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 820 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu