Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Szyszkowa 20
Zadania:
  • znajomość  obowiązujących przepisów księgowo-finansowych,
  • praktyka w księgowaniu i dekretowaniu dokumentów,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • praktyka w miesięcznym uzgadnianiu rejestrów VAT,
  • umiejętność przygotowywania i dokonywania płatności w systemie bankowym, wraz z obiegiem dokumentów bankowych,
  • analiza rozrachunków, uzgadnianie sald kont po weryfikacji rozrachunków,
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • księgowanie dokumentów magazynowych,
  • doświadczenie i dokonywanie procesu zamknięcia miesiąca i roku obrotowego,
  • wsparcie działu kadr,
  • współpraca zespołu księgowego w wykonywaniu bieżących zadań.
Wymagania:
  • wykształcenia o specjalności rachunkowość/finanse,
  • znajomość programów SAP i Softlab będzie mile widziana,
  • min 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku księgowa / księgowy,
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) i zasad rachunkowości,
  • znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu Excel.
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych w zakresie bieżącego wsparcia obsługi pracowników.
Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • umowę o pracę lub b2b,
  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach.