Księgowa / Księgowy

FROG MS DELKO SP. Z O.O.

Frog MS Delko Sp. z o.o.  posiada mocną i ugruntowaną pozycję na terenie Małopolski.
Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej . Oferta obejmuje około 6000 pozycji asortymentowych.
Spółka została wielokrotnie uhonorowana poprzez przyznanie prestiżowej nagrody „Gazeli Biznesu” – którą wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Biskupińska 5a
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych krajowych do systemu finansowo-księgowego
  • Uzgadnianie i rozliczanie należności oraz zobowiązań
  • Wprowadzanie i księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • Kontrola prawidłowości oraz księgowanie dokumentów PZ i faktur zakupu
  • Księgowanie rezerw przychodowych i kosztowych
  • Uzgadnianie not konsolidacyjnych
  • Sprawozdawczość do GUS
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, rzetelność, dokładność i dociekliwość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office – w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w Dziale Finansowo-Księgowym spółki handlowej przy wsparciu zespołu
Prosimy o dołączenie jednej z dwóch zgód:

Zgoda:

„Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez FROG MS DELKO SP Z O.O. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę, by w razie nienawiązania współpracy, moje dane były przetwarzane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jest mi wiadome, że zgody te mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Zgoda:

„Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez FROG MS DELKO SP Z O.O. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jest mi wiadome, że zgodę mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”