Księgowa / Księgowy

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • obsługa rachunków bankowych, przygotowywanie przelewów i zestawień do płatności
  • uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych
  • uzgadnianie sald z kontrahentami
  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • księgowanie dokumentów zakupu
  • współpraca z audytorami
  • bieżąca współpraca z Główną Księgową w zakresie obsługi finansowo-księgowej
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • praktycznej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz programu Symfonia
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy zespołowej
  • samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę
Oferujemy:
  • interesującą pracę w doświadczonym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do kart sportowych