Kontroler finansowy (k/m)

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie jest dobro planety.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • udział w procesie budżetowania wyników Bilans, RZiS, CF, w tym budżetowanie skonsolidowane wraz z bieżącym monitorowaniem odchyleń;
  • sporządzanie okresowych analiz i raportów dotyczących realizacji wyników na potrzeby Zarządu, przegotowywanie raportów do Funduszu:
  • analiza kosztów wytworzenia w tym zużycia materiałów, robocizny, wyciąganie i prezentowanie wniosków,
  • uczestnictwo w procesie optymalizacji kalkulacji kosztów standardowych produktów,
  • udział w wycenie nowych produktów,
  • udoskonalanie istniejących narzędzi controllingowych, współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych narzędzi,
  • sporządzanie wielopoziomowych analiz sprzedaży oraz marż po grupach produktowych; przygotowywanie zestawień i prezentacji,
  • udział w zamknięciu miesiąca.
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w firmie o profilu produkcyjnym, znajomość rozliczeń produkcji,
  • dobra znajomość angielskiego,
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych,
  • umiejętność analizy i prezentacji danych, wyciągania wniosków,,
  • dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki,
  • dokładność, skrupulatność i sumienność,
  • zamiłowanie do pracy z liczbami – poszukujemy osoby, której pasją są analizy, weryfikacja i porządkowanie danych
  • otwartość na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań, optymalizacji i innowacji
  • mile widziana znajomość systemu SAP