Konsultant Podatkowy

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Miejsce pracy: Warszawa, Rondo Daszyńskiego

Opis stanowiska:

  • Samodzielne doradztwo podatkowe głównie w zakresie VAT/ CIT
  • Udział w przeglądach podatkowych
  • Wsparcie w zakresie podatkowych aspektów projektów realizowanych z innymi zespołami
  • Przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych oraz pism w postępowaniach podatkowych oraz sądowo-administracyjnych
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, w tym udział w spotkaniach i telekonferencjach
  • Praca głównie w języku angielskim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie w doradztwie podatkowym
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedza podatkowa w zakresie VAT/ CIT
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole
  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office)
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9
  • Nasze biuro ma świetną lokalizację - Rondo Daszyńskiego, tuż przy wyjściu z metra
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!