Praca: Księgowa / Księgowy

Hotele Korona poszukują osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania Księgowej / Księgowego:
  • prowadzenie Książki Podatkowej
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • prowadzenie prawidłowych rozliczeń podatkowych i ZUS
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, i inne )
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
  • przygotowywanie i kontrolowanie naliczania płac
  • monitorowanie transakcji finansowych np. spłaty długów i wierzytelności itp
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie rozliczeń i prac administracyjnych
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i finansów
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rozliczania podatków i ZUS
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Majdańskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.